Inkrea


Bez powodu zaatakował 25-letniego mężczyznę. Ktoś rozpoznaje napastnika?

Bez powodu podszedł do wracającego z dyskoteki 25-latka i uderzył go w twarz. Młody mężczyzna nie spodziewał się ataku i nie miał szans na jakakolwiek obronę. Wynikiem ataku jest złamana szczęka u pokrzywdzonego. Zdarzenie nie zostało zarejestrowane przez monitoring, ale sprawca nagrał się na kamery monitoringu w innych miejscach. Policja prosi osoby, które go rozpoznają o kontakt z oficerem dyżurnym I komisariatu Policji w Lublinie tel. (81) 535-45-73. Zapewniamy anonimowość!

 Do ataku doszło w nocy 20 października przy ul. Hempla. Wracający z innego klubu 25-latek przystanął na chwilę aby skorzystać z telefonu. Wtedy podszedł do niego inny mężczyzna i uderzył go z pięści w twarz. 25-latek upadł na chodnik. Nie spodziewał się ataku i nie miał szans na obronę.  Wynikiem ataku jest złamana szczęka u 25-latka. W tym czasie na zewnątrz znajdowała się grupa kilku osób – kobiet i mężczyzn. Być może napastnik chciał się przed nimi popisać i dlatego zaatakował przechodzącego 25-latka.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Bez powodu zaatakował 25-letniego mężczyznę. Ktoś rozpoznaje napastnika?"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*


*